Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık, lojistik endüstrisinin sunduğu mükemmel çözümlerden birisidir. Eşyaları komple bir kamyoneti, kamyonu veya tırı dolduramayacak miktarda ve aynı rotada olan çok sayıda farklı müşteriler vardır. İşte, aynı güzergâha gidecek olan bu farklı yükler, aynı araca yüklenir. Bu lojistik çözüme, parça eşya veya yük taşımacılığı da denmektedir. Peki, parsiyel taşımacılığın faydaları nelerdir?

- Maliyeti ekonomik bir seviyeye çeker. Az yük için komple araç yerine parsiyel taşıma yöntemi, yüksek araç maliyetini ortadan kaldırır. Maliyet hesaplamasında yükün boyutları, miktarı ve tonajı önemlidir.
- Kapıdan kapıya yükleriniz adresten teslim alınır ve adrese teslim edilir.
- Bir nakliye sınıflandırılması gerekli değildir. Bu durum, yüklerin yeniden sınıflandırılmasıyla ilgili ek masraflardan kaçınmanıza yardımcı olabilir.
- Daha az navlun, daha az hasar demektir. Parsiyel taşıma, yükleme ve boşaltma sırasında hasar görebilecek hassas gönderiler için ideal olabilir.

Firmamızda sunduğumuz parsiyel taşımacılık hizmetimizde, birden çok müşterilerimizin farklı değerli yük ya da eşyalarının taşınmasında karışma ihtimali endişesini ortadan kaldırmaktayız. Firma olarak bizler, yüklerinizi izlenecek güzergâh doğrultusunda araçtan indirilme sırasına göre yükleriz. Eşyalarınızın indirme ve teslimat işlemini, hazırlamış olduğumuz envantere bağlı kalarak gerçekleştiririz. Güler yüzlü, kaliteli, titiz hizmetimiz ve uygun fiyatlandırma politikamız sayesinde parsiyel taşımacılık sektörünün aranan isimleri arasındaki yerimizi aldık.

Müşterilerimize ve yaptığımız işe karşı sahip olduğumuz sorumluluk bilinci ile parsiyel taşımacılık ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız. Parsiyel taşımacılıkta, sizin için doğru ulaşım çözümü biziz. Birinci sınıf hizmetlerimizden, deneyim ve bilgi birikimimizden siz de faydalanın. Uygun araçlarla, uygun ekipmanlarla, teknolojik hizmetlerle ve deneyimli insan gücüyle kaliteyi ayağınıza getirmekteyiz.

90 532 477 88 59
90 532 477 88 59