Nakliyat Ambarı

Ambar Hizmeti Ayrı ayrı illere 1 yada 2 palet eşyanız gidecek. Ama parça parça ve farklı iller olduğu için tek bir araca doldurulamıyor eğer bir araca doldurulmak istense bile dolduracak kadar eşya olmadığı için eşyalar ile sorun oluyor. Ambalajlı bir ürün olduğu için kargo firmaları da taşımıyor.

Kargo firmaları taşısa bile yüksek maliyete denk geliyor.

Peki şimdi ne olacak? İşte tam dara düştüğünüz bu sırada ambar nakliye hizmeti devreye girecek. Adresinizden alınan yükler birleştirilerek şehirlerarası araçlara yüklenir. Bu araçlar varış merkezlerinde dağıtım araçlarına aktarılarak alıcılara ulaştırılır.

Fiyat olarak komple taşımacılığa göre biraz fazladır ama kargo firmalarının verdiği fiyatlara bakıldığı zaman ambar hizmeti makul fiyatlı gelmektedir. Ambar hizmeti de evden eve nakliyat kadar güvenli bir hizmettir. Evden eve taşımacılıkta uygulanan bütün imkanlar ambar hizmetinde de uygulanır. Ama evden eve nakliyattan tek farklı aracı tamamen doldurmak zorunda değilsiniz. Tek parça eşya içinde ambar hizmetini kullanabilirsiniz.

Fabrika ve Depo Taşımacılığı

Fabrika taşımacılığında ilk olarak fabrikanın ofis bölümü ambalaj yapılarak taşınmaya hazırlanır.

Daha sonra fabrikanın çalışma bölümlerine geçilir. Stantlar sökülür. Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stand içerisindeki malzemeler toplanır ve taşıdığımız yerde stand içerisine yerleştirilir.

Paletli ürünler ve fabrikanın makinaları ise liftli araçlar ile taşınır. Fabrika ve depo taşımacılığı işlerinizde tecrübe ve birikimlerimizle hizmetinizdeyiz.

ümraniye