Kurumsal

Ataşehir´de nakliyeci firması olarak sizlerin ihtiyacı olan evden eve nakliye hizmetlerini yapmaktayız. Firmamız kuruluş amacına uygun olarak nakliyat sektöründe her zaman yüksek teknoloji ile hizmetlerimizi gerçekleştirmeyiz.

Kaliteli ve güvenilir bir şekilde Ataşehir Nakliye firması olarak eşyalarınızı uygun kutulara paketleyerek taşırız. Nakliye ve taşıma hizmeti öncesinin sizler için ne kadar sıkıntılı bir süreç olduğunu biliyoruz. Maddi ve manevi bir çok sıkıntıyı beraberinde getirecek bu işlemlerde güvenli nakliye hizmetini sunacağımızı bilmenizi isteriz. Uzman ekiplerimizce sizlere sunulan tüm taşımacılık hizmetlerimizde güven odaklı taşımalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Talepleriniz önerileriniz ve görüşleriniz için müşteri temsilcilerimnizle 7/24 iletişime geçebilir sormak istediğiniz soruları sorabilir hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vizyonumuz 
Deneyimli kadromuz,pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlerin taleplerinize uygun, zamanında,güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak.    

Misyonumuz 
Faaliyet alanlarımızdaki profesyonel yeterliliğimizle kaliteli ve yaşama değer katan ürünler sunmak müşteri ve tedarikçilerimize değer katmak,ögrenen organizasyon kültürünün rekabet etkili güç olacağının bilinciyle müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.